Vratné peníze

Goto down

Vratné peníze

Příspěvek pro Admin za Tue Sep 03, 2013 3:00 pm

Co jsou VratnePenize.cz?

Nakupuješ rád(a) na internetu? Chtěl(a) bys část z peněz, které v eshopech utratíš, získat zpět? Že ano? Pak jsi tu správně, jelikož s portálem VratnéPeníze.cz je to možné! Stačí se jen ZDARMA registrovat a začít nakupovat, vratné peníze budou samy přibývat! Jak vše funguje?

1. Registruješ se na http://www.vratnepenize.cz/?ref=30015
2. Přejdeš do obchodu a nakoupíš
3. Obdržíš až 15 % z nákupu zpět na svůj účet u http://www.vratnepenize.cz/?ref=30015

Vstupní bonus: hned po registraci získáte na svůj účet 50 Kč!

Bonus za doporučení přítele: Za každého přítele, kterému doporučíš http://www.vratnepenize.cz/?ref=30015 a který se registruje a nakoupí do 3 měsíců v jakémkoliv u nás registrovaném obchodu za alespoň 1.000 Kč za které dostane vratné peníze, připíšeme bonus 100 Kč!

Jak vyplácíme: O výplatu peněz bankovním převodem můžeš zažádat po dosažení nejméně 300 Kč na tvém uživatelském účtu u VratnéPeníze.cz. Jelikož ti hned po registraci dáme 50 Kč, stačí získat vratné peníze jen v hodnotě 250 Kč!

Kdo jsme: Portál VratnéPeníze.cz provozuje společnost Retail Info, s.r.o., která je specialistou na výhodné nakupování, což dokazují její dosavadní projekty, např. AkcniCeny.cz, Monitor.cz. Víme jak ušetřit a výhodně nakupovat a teď ti přinášíme něco skutečně originálního!

VÍCE INFORMACÍ A REGISTRACE ZDE: http://www.vratnepenize.cz/?ref=30015
avatar
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 03. 09. 13

Zobrazit informace o autorovi http://overeprivydelkyzdomu.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru